У Чернівцях посилено заходи проти занесення збудника африканської чуми свиней

У Чернівцях посилено заходи проти занесення збудника африканської чуми свиней

10.06.16 11:43 0 265
9 червня, відбулось засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Чернівецькій міській раді з порядком денним «Про виникнення африканської чуми свиней в фермерському господарстві «Дружба народів» с. Довжок Новоселицького району Чернівецької області та недопущення занесення збудника хвороби на територію Чернівців».

За інформацією в.о. начальника управління Держпродспоживслужби в м.Чернівцях Ірини Смоляк, на ринках міста посилено заходи щодо недопущення занесення збудника африканської чуми свиней. Зокрема на всіх ринках, де реалізовуються м'ясні продукти і свіже м'ясо, керівництво ринків та лабораторії працюватимуть в посиленому режимі. Лабораторії ветеринарно-санітарної експертизи працюють на 8 ринках з 15. Директори ринків та завідуючі лабораторіями перебуватимуть на робочих місцях до закриття торгівлі в м'ясних павільйонах.

Довідково: з початку 2012 року в 17 областях України зареєстровано 68 випадків захворювання на африканську чуму свиней. У 2016 році – 11 випадків: у Полтавській, Одеській областях – по три випадки, у Житомирській, Кіровоградській, Хмельницькій, Сумській та Чернівецькій – по одному випадку.

Про це повідомили у Чернівецькій міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ