Урочисто дали старт роботі комунального МРТ голова обласної ради Анжеліка Лабунська та заступник голови облдержадміністрації Ярослав Лагута.
Головний лікар Богдан Леськів наголосив, що це не останнє відкриття і протягом цього року у лікарні з'являться нові прилади.
вже перший відвідувач із направленням пройде обстеження.
Томограф почне працювати у дві зміни. Зробити знімок можна буде за направленням.
Про це повідомили у Житомирській ОДА
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Промышленные и гаражные ...
Наступна новина: У Чернівцях посилено заходи ...
Коммерческий ковролин: что нужно знать?
Перша поїздка на СТО: практичні поради для водіїв-початківців
Фінансовий захист власної нерухомості
Домедична допомога на робочому місці: до яких ситуацій варто бути готовим