У Рівненській області вихованці програми літнього дозвілля завітали на екскурсію до місцевої пожежно-рятувальної частини

У Рівненській області вихованці програми літнього дозвілля завітали на екскурсію до місцевої пожежно-рятувальної частини

11.06.16 09:10 0 304
09 червня на екскурсію до 12-ї державної пожежно-рятувальної частини ГУ ДСНС України у Рівненській області, завітали діти програми літнього дозвілля при підлітковому клубі «Жар птиця», Кузнецовського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Під час екскурсії співробітники Служби порятунку показали дітям пожежні автомобілі, бойовий одяг, захисне спорядження та пожежно-технічне обладнання.

Також рятувальники розповіли малечі про правила пожежної безпеки в побуті, безпечної поведінки на воді та природі, особливо у літній період та як необхідно діяти в разі виникнення будь-якої надзвичайної ситуації, виявлені підозрілих предметів, що можуть містити вибухівку тощо.

За словами керівника підліткового клубу, діти давно мали бажання поближче познайомитись із рятувальниками та їхньою героїчною професією.

По завершенню екскурсії, хлопчики і дівчата мали можливість сфотографуватися поруч з рятувальниками та пожежною технікою на згадку.

Екскурсія видалася дуже цікавою, а головне корисною для дітей, адже дала можливість познайомити дітей із героїчною професією - рятувальника та навчити їх безпеці життєдіяльності.

Кузнецовський міський сектор

ГУ ДСНС України у Рівненській області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: На Тернопіллі унікальні ...
Наступна новина: Представники ЄБРР ...

КОМЕНТАРІ