Як правильно замовити курсову?

Як правильно замовити курсову?

13.06.16 20:36 0 677

Спробуємо дати вам кілька порад, де краще замовити реферат, курсову або дипломну роботу. Мова в цій статті піде про виконавців, які пропонують свої послуги з написання дипломів, рефератів і курсових на замовлення в Інтернеті.

Безумовно, найкращий варіант, запитати у знайомих, які вже замовляли реферати, курсові чи дипломні роботи. Але, з огляду на делікатність питання, можливо відповідь ви і не знайдете.

Отже, відразу розділимо учасників ринку рефератів, курсових та дипломних робіт на замовлення на три групи. Точніше сказати на дві, третя умовна (нижче пояснимо чому).

Автори-одинаки

На різних дошках оголошень в розділах "пропоную реферат, курсову, диплом", "послуги з написання ...", "реферати, курсові дипломи на замовлення" і т. п. є величезний вибір таких людей. Також подібні оголошення можна зустріти на форумах освітніх сайтів. Правда, пошук досить утруднений тим, що багато авторів, просто "забивають" місце, створюючи неймовірну кількість тем з пропозицією своїх послуг з написання робіт на замовлення. У підсумку виходить величезний список, копатися в якому можна годинами. І знайти, у кого ж замовити диплом, курсову або реферат дуже складно.

Сайти спеціалізованих компанії

Знайти сайт, що пропонує послуги з написання курсових, рефератів і дипломних робіт на замовлення набагато простіше, ніж одиночного автора. Хоча таких сайтів теж не мало. Найбільш простий варіант, як знайти такі сайти - в будь-якій пошуковій системі набираєте запити по типу: "реферати на замовлення", "курсові на замовлення", "дипломи на замовлення", "дипломні роботи на замовлення", "замовити курсову, диплом, реферат" і тому подібне. Звертаємо увагу на рекламні оголошення в багатьох пошукових системах. Якщо фірма (сайт) платить за рекламу, значить, є, чим платити, значить, її послуги користуються попитом. Хоча на цю тему теж можна посперечатися. Прикладом сайту, на якому можна замовити курсову в Білорусії є: http://zachetkin.by/2010-09-03-09-44-57/846-kupit-kursovuyu-rabotu.html.

Ще як варіант можна покопатися в тематичних розділах каталогів, а саме "наука і освіта", "реферати", "реферати на замовлення", теж можна знайти багато цікавого.

Сайти, що пропонують безпосередньо замовляти реферати, курсові або дипломи у авторів

Таких сайтів не дуже багато і їх не складно знайти. Процедура проста, ви заповнюєте форму замовлення, Ваше замовлення на реферат, курсову або диплом автоматично розсилається великому числу авторів, які, в свою чергу безпосередньо зв'язуються з вами. На цьому робота таких сайтів закінчується. Замовлення рефератів, курсових і дипломів на таких сайтах, більше схожа на замовлення робіт у авторів-одинаків. Але, безумовно, тут є і свої особливості.

Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 30)

КОМЕНТАРІ