В Тернополі відбувся Динамівський чемпіонат з легкоатлетичного кросу

17.06.16 17:17 0 694
Обласні фінальні змагання чемпіонату Тернопільської обласної організації ФСТ «Динамо» України з легкоатлетичного кросу за програмою змагань «Динаміада-2016» відбулись на набережній Тернопільського ставу.

До програми входив біг на дистанції 1000, 3000 та 5000 метрів. У змаганнях брали участь 32 учасника з 8 команд колективів фізичної культури правоохоронців. Переможцем загальнокомандного заліку змагань стала команда УДСНС України у Тернопільській області, друге та третє місця відповідно посіли команди Управління поліції охорони і другого батальйону в/ч 3002 Національної гвардії України.

В особистому заліку перемогли : Беган Ірина (управління патрульної поліції, дистанція 1000 метрів, особисто); Бобер Анастасія (КФК УДСНСУ, дистанція 1000 метрів); Лобоцький Юліан (КФК УДСНСУ, дистанція 1000 метрів); Трачук Андрій (КФК УСБУ, дистанція 3000 метрів); Даньків Руслан (КФК УПО, дистанція 5000 метрів).

Переможці та призери змагань нагороджені кубками, дипломами та грамотами обласної організації «Динамо».

Наступним видом Програми «Динаміди-2016» будуть змагання з волейболу, які заплановані до проведення у серпні 2016 року. На даний час найбільшу кількість очок за результатами проведених чотирьох видів (боротьба самбо, поліатлон, міні-футбол, легкоатлетичний крос) мають колективи фізичної культури УДСНСУ у Тернопільській області (41 очко), ГУНП в Тернопільській області (40 очок), УПО в Тернопільській області (40 очок).