Шестеро вінницьких гімнасток здобули золото

30.06.16 11:33 0 548
Нещодавно і місті Вінниця був проведений відкритий чемпіонат Вінницької області з гімнастики художньої «Зірки Поділля» за програмою І-ІІ-ІІІ та юнацьких розрядів з групових вправ.

Шестеро вінницьких гімнасток здобули золото. Це – Карина Присяжнюк, Ліза Лапіна, Маша Куманець, Аня Слободинська, Діана Баєва та Ірина Радудік.

За медалі боролися понад 300 спортсменок з різних областей: Києва, Запоріжжя, Одеси, Кривого Рогу, Вінниці, а також з ДЮСШ Калинівки та з ДЮСШ Козятина.

Нагороди розігрувалася у 22 номінаціях: за віком гімнасток – від 5 років і старші – та по класу до майстрів спорту. Вінничанки здобули також срібні та бронзові нагороди.

Переможцями і призерами в командному заліку стали Вінницька МДЮСШ-1 – 1 місце, 2 місце – ДЮСШ «Темп», 3 місце – Калинівська ДЮСШ, 4 місце - місто Козятин.