«Чеське Будейовіце невеличке за розміром, населення складає менше 100 тисяч осіб. Проблематичним є те, що загалом чехи не розмовляють англійською мовою. Проте можна сміливо питати дорогу в чехів українською, бо наші мови дуже схожі», зазначила Марина.
Після повернення у Житомир вона поділилася враженнями від закордонної освіти: «Навчання у нас проводилося англійською мовою, і так, як це була моя перша поїздка за кордон, то знадобився певний час для адаптації до іноземної мови, валюти, середовища, – Заняття проводились і о 10 годину ранку, і 0 17 годині. Електронні матеріали та домашнє завдання до предметів були розміщені на так званому «Стагі» – внутрішньому веб-сайті університету».
«Моє найулюбленіше місце – університетська бібліотека. Там можна знайти всі необхідні книги для навчання. Також є вільний доступ до Інтернету», – розповіла Марина.
Про це повідомили у Житомирській ОДА
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Луцька ОДПІ про нарахування ...
Наступна новина: У Тернополі демонтували ...
Английский для взрослых с нуля: как избавиться от школьных стереотипов и заговорить быстро
Витамины для восстановления после болезни: как вернуть силы? | VitAdel ImmunPlus
Talvi Ukraine объявляет грандиозные скидки на Black Friday
Коли потрібна термінова консультація педіатра?
Услуга "Семейный водитель": Ваше спокойствие и безопасность ваших детей