За його словами, відповідно до Урядової програми з енергоефективності населення може отримати безповоротну фінансову допомогу на заміну газових котлів: для фізичних осіб - 20% відшкодування суми залучених коштів, для субсидіантів - 70%.
«За минулий тиждень, 11 - 18 липня 2016 року, населенням залучено 11,9 млн грн на придбання 686 «негазових» котлів. Це майже утричі більше за суму коштів, освоєних позаминулого тижня», – наголосив Сергій Савчук, коментуючи дані щотижневого моніторингу Урядової програми з енергоефективності.
На його переконання, заміна газових котлів за Урядової підтримки – це можливість кожному господарству повністю відмовитися від імпортованого газу та перейти на використання місцевих видів палива.
Голова Держенергоефективності нагадав, що програма підтримки населення до переходу на альтернативні види палива була запроваджена ще у жовтні 2014 році. З того часу спостерігається стабільне підвищення попиту на придбання «негазових» котлів.
За весь час дії програми українці залучили 280 млн грн на придбання майже 17 тисяч «негазових» котлів. Зі свого боку, Уряд відшкодував їм 58,9 млн гривень.
Про це повідомили у Житомирській ОДА
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: У Рівненській області ...
Наступна новина: Прокуратура оскаржує надто ...