«Висловлюю Вам велику подяку за участь у розвитку міського господарства. торгівля — це одна з найрозвиненіших галузей нашого господарства, що забезпечує місцевий бюджет значною часткою податкових надходжень, - зазначив очільник Тернополя. - Переконаний, що торгівля буде у майбутньому одним з головних напрямків розвитку всієї Тернопільщини. Вже продукція, вироблена у нас, славиться своєю якістю, екологічністю, природністю. Вірю, що у майбутньому спільними зусиллями ми зможемо просувати цей позитивний бренд Тернополя не лише у сусідні області, але й у всій Україні та за кордоном».
Про це повідомили у Тернопільській міській раді
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: В Луцьку цієї осені на вул. ...
Наступна новина: В Житомирській області ...
Коммерческий ковролин: что нужно знать?
Перша поїздка на СТО: практичні поради для водіїв-початківців
Фінансовий захист власної нерухомості
Домедична допомога на робочому місці: до яких ситуацій варто бути готовим