У перший день свята, 29 липня, до підніжжя пам'ятника Лесі Українки в знак пошани поклали квіти заступник голови облдержадміністрації Ярослав Лагута, голова Новоград-Волинської РДА Володимир Михнюк та голова районної ради Дмитро Рудницький.
У рамках Міжнародного свята відбувалися художні виставки, ярмарок народних умільців, ХІ Всеукраїнський конкурс виконавців художнього слова імені Лесі Українки, наукова конференція, краєзнавча вікторина та багато іншого.
Про це повідомили у Житомирській ОДА
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: В Луцьку відбулася ...
Наступна новина: Підприємець з ...
Коммерческий ковролин: что нужно знать?
Перша поїздка на СТО: практичні поради для водіїв-початківців
Фінансовий захист власної нерухомості
Домедична допомога на робочому місці: до яких ситуацій варто бути готовим