Виставка робіт культурно-мистецького проекту «Військово-польовий АРТ» відкриється завтра, 11 серпня 2016 року об 11.00 год. у Домі української культури.
Відвідувачі зможуть ознайомитись з тим, як на предмети, які мають суто військове походження – амуніція, обладнання, технічні засоби та засоби самозахисту, привезені із зони бойових дій на Донбасі, накладаються прояви українського народного мистецтва.
Проект об'єднав понад 70 митців народного декоративно-прикладного та ужиткового мистецтва із 22 областей України.
У рамках виставки планується проведення майстер-класів, тренінгів, лекцій, індивідуальної терапії з бійцями – учасниками бойових дій, членами родин військовослужбовців, а також проведення арт-терапії з дітьми.
Про це повідомили у Житомирській ОДА
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: В Тернополі розпорядження ...
Наступна новина: У Рівненській області під ...
Обратная сторона отпуска: почему путешествия ...
Промышленная химия: Утилизация CO₂ и углеродная нейтральность
Как использовать новости Pinco, чтобы выбрать бонус, игру или ставку с меньшим риском
Как найти недорогого перевозчика в Холоне
Поза часом та трендами: філософія, технології та ключові принципи створення сучасного житлового простору