У Рівненській області з початку року в природних екосистемах виникло майже 12 тисяч пожеж

У Рівненській області з початку року в природних екосистемах виникло майже 12 тисяч пожеж

17.08.16 18:47 0 237
Підрозділи ДСНС, незважаючи на зниження температурних показників, продовжують ліквідовувати пожежі на сільгоспугіддях, торфовищах, в лісових масивах, на відкритих ділянках місцевості. Так, лише впродовж минулого тижня було ліквідовано 1 тис. 145 пожеж у природних екосистемах на загальній площі 946 га. Зокрема, у лісових масивах – 49 пожеж на площі 52,6 га, на торфовищах – 16 пожеж на площі 14 га, на сільгоспугіддях – 39 пожеж на площі 76,2 га, на відкритих ділянках місцевості (трава, сміття, тощо) – 1 тис. 41 пожежа на площі 803,4 га.

Загалом, з початку року зафіксовано вже 11 тис. 799 такого роду пожеж на площі 10 тис. 198 га, з яких: у лісових масивах – 545 пожеж на площі 805,7 га, на торфовищах – 112 пожеж на площі 47 га, на сільгоспугіддях – 285 пожеж на площі 1 тис. 52 га, на відкритих ділянках місцевості (трава, сміття, тощо) –

10 тис. 857 пожеж на площі 8 тис. 293 га.

Здебільшого, основними причинами виникнення пожеж у природних екосистемах є випалювання сухої рослинності, порушення громадянами правил пожежної безпеки під час проведення сільськогосподарських робіт на власних присадибних ділянках, перебування в лісових масивах і на торфовищах.

Пожежі в екосистемах можуть мати негативні наслідки не лише для навколишнього середовища, але й для людей: вогонь може перекинутися на будівлі, знищити лінії електропередач, газо- та нафтопроводів, лісові насадження. Тож, шановні громадяни! Державна служба України з надзвичайних ситуацій закликає Вас суворо дотримуватися правил пожежної безпеки та не провокувати пожежі в природних екосистемах. В першу чергу, не випалюйте суху траву та сміття на присадибних ділянках, не розводьте відкритий вогонь поруч із господарчими будівлями, не розкидайте недопалки та сірники на суху трав’яну підстилку. Стежте, щоб діти не бавилися з вогнем.

В разі виникнення пожежі чи іншої надзвичайної ситуації негайно викликайте Службу порятунку за номером 101!

Прес-служба ДСНС України
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: У Чернігові приберуть ...
Наступна новина: Кращі учні Тернополя ...

КОМЕНТАРІ