Зимові шини BFgoodrich: особливості та переваги бренду

Зимові шини BFgoodrich: особливості та переваги бренду

18.08.16 10:54 0 423

BFgoodrich - це перша американська компанія, яка виробляє шини. З 1988 року компанія належить групі Michelin. За ліцензією продукція випускається в США, Англії, Німеччини, Польщі, Росії. Данна ТМ орієнтується на людей, що ведуть активний спосіб життя.

Асортимент охоплює всі сегменти ринку автомобільних покришок: від професійних позашляхових до легких швидкісних. Широко поширена серед поціновувачів екстремального туризму. На шинах BFgoodrich було виграно більше трофі-рейдів, ніж на інших марках разом узятими. До речі, в Україні придбати шини BFgoodrich ви можете в інтернет-магазині: asva.com.ua.

Передові технології BFgoodrich

Протягом століть марка залишається на вершині Олімпу. Інженерний підрозділ щорічно встановлює нову планку зносостійкості і безпеки, впроваджуючи інноваційні розробки:

  • TriGard - тришаровий корд. Застосування полімерів дозволило значно знизити вагу покришки. Ресурс збільшений до 100 тисяч кілометрів. Зміцнений корд з полімерним шаром гарантує захист від бічних порізів. Шина менше схильна до деформації;
  • Shoulder Lock - широко застосовується на автомобілях високої прохідності. Плечова зона канавок збільшена. Жолоби протектора виходять на боковину, що оптимально позначається на зчепленні в умовах складних покриттів.

Лінія Activan Winter

Багато власників легковантажних автомобілів оцінили якість зчеплення Activan Winter на шузі та слякоті. Гума орієнтована для комерційного транспорту і міських умов, відмінно проявляє себе на трасі. Сувора геометрія протектора, яскраво виражені ламелі гарантують упевнений рух по укатаному снігу, комфорт і високий рівень безпеки. Шина оснащується додатковим внутрішнім захистом від порізів, товщина шару - 4 мм. У конструкції застосований двошаровий каркас.

Лінія G-Force Stud

Шипована гума для складних засніжених покриттів. Досить популярна модель у сніговій Швеції, Норвегії, користується хорошим попитом в Росії. Протектор «зубастий», з великою кількістю ламелів. Посадка шипів восьмирядна по окантовці. Не викликає нарікань якість фіксації сталевих сердечників, на два фланця. Впроваджено технологію Shoulder Lock з ламелями в плечовій зоні. По всьому колу центрального ребра протектора розташовано 430 різальних крайок, вигрібаючих сніг. V-подібний рисунок протектора виводить рідкий бруд і шугу з-під коліс. G-Force Stud кращим чином проявляє себе в місті і на засніжених сільських дорогах.

Модельна лінія G-Force Winter

Зимова фрикційна гума, призначена для легкових автомобілів. Відрізняється посиленою боковиною, що захищає від порізів, деформації. Жорстка структура ламелів забезпечує ефективне гальмування на мокрому асфальті. Малюнок більшою мірою підходить для міста і почищеної від снігу траси. Яскраво виражена V-образна архітектура, стабілізуюча рух по шузі та мокрому снігу. Вибиратися із заметів допоможуть поперечні бокові прорізи, але покладати на них особливих надій не варто.

Модельна лінія Winter G

Шина виготовляється з низькотемпературної гуми. Протектор орієнтований на активне водіння. Досягнута максимальна керованість на мокрому і сухому асфальті. Широкі канали та направлений малюнок протектора ефективно виводять воду з плями контакту.

Winter Slalom KSI

Індекс S свідчить про швидкісні якості гуми. Протектор з розвиненими ламелями гарантує надійне зчеплення на слизьких дорогах. Slalom KSI - це новий сегмент в компанії BFgoodrich. Застосовується удосконалений склад каучуку, адаптивного для проходження глибокого снігу.

Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 13)
Попередня новина: У Рівненській області ...
Наступна новина: Что собой представляет ...

КОМЕНТАРІ