Чернівці: Городян просять утримуватись від спалювання сміття

Чернівці: Городян просять утримуватись від спалювання сміття

19.08.16 18:48 0 228
Інспекція з благоустрою при виконавчому комітеті міської ради переконливо просить Вас утримуватись від спалювання сміття, опалого листя, гілля та інших відходів, оскільки при згорянні однієї тони рослинних залишків у повітря вивільняється біля 9 кг мікрочастинок диму.

До їх складу входять пил, окиси азоту, угарний газ, важкі метали і низка канцерогенних сполук. В тліючому без доступу кисню листі виділяється бензопрен, що здатен викликати у людини онкологічні захворювання. Окрім того, з димом у повітря вивільняються діоксини – одні з найотруйніших для людини речовин.

Нагадуємо Вам, що згідно «Тимчасових Правил благоустрою міста Чернівці» затверджених рішенням 60 сесії VI скликання Чернівецької міської ради від 03.02.2015 № 1489 за даний вид правопорушення передбачена адміністративна відповідальність згідно ст.152 КУпАП.

Штрафні санкції складають: на громадян – від 20 до 80 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (340-1360 грн.); на посадових осіб та громадян-субєктів підприємницької діяльності від 50 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (850-1700 грн.).

Про це повідомили у Чернівецькій міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Чернівці: Два комунальні ...
Наступна новина: Територіальні об’єднані ...

КОМЕНТАРІ