На Закарпатті презентують проект Стратегії Карпатського Єврорегіону 2020 та розкажуть про перспективи співпраці області з сусідніми регіонами

На Закарпатті презентують проект Стратегії Карпатського Єврорегіону 2020 та розкажуть про перспективи співпраці області з сусідніми регіонами

20.08.16 11:42 0 356
Міжнародна експертна група завершила роботу над проектом «Стратегії Карпатського Єврорегіону 2020».

Стратегія розроблена із залученням органів влади та самоврядування, а також партнерських організацій прикордонних регіонів України (Закарпатська область, Івано-Франківська область), Словаччини ( Кошицький та Пряшівський самоврядні краї), Угорщини ( Саболч-Сатмар-Березька область), Румунії( повіт Марамуреш та Сату Маре). До розробки також були залучені асоційовані партнери: регіони – учасники Карпатського Єврорегіону.

З цієї нагоди у п'ятницю, 19 серпня, в прес- центрі Закарпатської ОДА відбудеться прес-конференція на тему: «Сучасний стан та перспективи розвитку співпраці Закарпатської області із сусідніми прикордонними регіонами ЄС – членами Карпатського Єврорегіону».

Із журналістами зустрінуться:

Віктор Мікулін – заступник голови Закарпатської ОДА,

Рената Мойш-Шіман – начальник управління зовнішньоекономічних зв'язків, інвестицій та транскордонного співробітництва Закарпатської ОДА,

Василь Маковський – начальник відділу зовнішніх зв'язків, міжнародної технічної опомоги і протоколу виконавчого апарату Закарпатської облради.

Початок о 10.00

Під час заходу також відбудеться презентація друкованої версії проекту Стратегії Карпатського Єврорегіону 2020.

Проект презентують:

Наталія НОСА, керівник Міжнародної Асоціації інституцій регіонального розвитку «МАІРР»

та Олег ЛУКША, експерт проекту, голова правління Агентства місцевого розвитку та інформаційних ресурсів «Європоліс»

Довідково: Закарпатська обласна державна адміністрація та Закарпатська обласна рада брали активну участь у заходах з розробки Стратегії Карпатського Єврорегіону 2020. Міжнародна Асоціація інституцій регіонального розвитку «МАІРР» виступила основним партнером з боку України. Як результат успішної та висококваліфікованої роботи експертів та консолідації зусиль 5-ти прикордонних регіонів Стратегія Карпатського Єврорегіону 2020 отримала високу оцінку та отримала відзнаку – нагороду Асоціації європейських прикордонних регіонів (AEBR): «За особливі досягнення у сфері транскордонного співробітництва».

Коротка довідка про Карпатський Єврорегіон: Міжрегіональна Асоціація «Карпатський Єврорегіон» утворена у 1993 році та має 23-річні традиції та досвід роботи. До його складу нині входять 19 прикордонних адміністративно-територіальних одиниць (регіонів) 5-ти країн: Угорщини, Словаччини, України, Польщі та Румунії з населенням близько 14,2 млн. чол. та площею 145,00 тис. км2 (найбільший єврорегіон у Європі).

Про це повідомили у Закарпатській обласній державній адміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: У Рівненській області в ...

КОМЕНТАРІ