«Чимало тернополян зверталися у мерію, щоб облаштувати нову тролейбусну лінію, яка сполучатиме мікрорайон «Аляска» з масивом «Дружба». Ми дослухалися до усіх порад мешканців, відремонтували вуличне освітлення, облаштували нові зупинки громадського транспорту, - розповідає очільник Тернополя. - З 1 вересня розпочнуть курсувати два тролейбуси, впродовж вересня на лінію добавляться ще три тролейбуси, які ми купуємо у Чехії. Загалом на цьому маршруті може працювати до шести одиниць. У наших планах надалі розвивати тролейбусний рух у Тернополі».
З «Аляски» до «Дружби» тролейбус курсуватиме через залізничний вокзал, центр до вулиці Карпенка у ранкові та вечірні години (до 10.00 год. та після 16.00 год.). У денний час він заїжджатиме на центральний ринок.
Про це повідомили у Тернопільській міській раді
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Аренда авто в Украине: что ...
Наступна новина: У Тернопільській ОДА — ...
Коммерческий ковролин: что нужно знать?
Перша поїздка на СТО: практичні поради для водіїв-початківців
Фінансовий захист власної нерухомості
Домедична допомога на робочому місці: до яких ситуацій варто бути готовим