загрузка...
 Трансерфер: хто це?

Трансерфер: хто це?

16.09.16 18:49 0 11190

"Трансерфер" для багатьох людей нове незнайоме слово, хоча трансерферів чимало. Хто ж він такий трансерфер? Як живе? Чим відрізняється від інших? На ці питання нам дасть відповідь засновник соціальної мережі майбутнього: www.transerfer.com.

Трансерфер - це людина-творець, яка глибоко знає закони чудесної реальності і усвідомлено створює своє життя не тільки шляхом зовнішніх дій, а й силою думки і намірів. Він слухає свою душу, саме вона головна в тандемі душа-розум. Живе, як велить йому душа, реалізує свої природні задатки і схильності в цьому житті. Адже справжнє щастя і радість неможливі без самореалізації, без руху по своєму шляху до життєвої мети. Для трансерфера найкраща робота непрестижна і грошова, а та яка дозволяє робити те, що любить його душа, хоча якщо улюблена справа буде приносити великий дохід, він буде тільки радий.

Він знаходить задоволення в сьогоденні, робить в житті те, що любить і тому він в більшості випадків вільний і щасливий чоловік. Все, що робить трансерфер своїми думками - це усвідомлене застосування даної нам спочатку можливості незримо творити свою долю. Можливості людини обмежені тільки його намірами, а Всесвіт безмежно рясний і дасть людині все, що вона забажає, при дотриманні ряду законів творіння, що підтверджувалося і підтверджується на практиці трансерферами. Чари? Фантастика? Ні. Кожна людина здатна створювати свою щасливу реальність, працюючи над собою, створюючи внутрішню культуру емоцій і думок, вибираючи позитивні емоції і думки замість негативних в відповідь на зовнішні подразники.

Культура думок важлива для людини-творця, яка вирішила створити собі благополучне і щасливе життя, так як думки створюють обставини. Негативні думки, як магніт притягують негативне, а позитивні - позитивне... Трансерфер вибирає в житті позитив і створює його, але і він буває не бездоганним: може зірватися емоційно в деяких складних життєвих ситуаціях. Але він відносно швидко здатний відновити внутрішню рівновагу, і більшу частину часу все ж в душі трансерфера панують гармонія та мир.

Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 44)
Наступна новина: Вінничани вивчали,як ...

КОМЕНТАРІ