На Вінничині в уланівській школі планують встановити котельню на альтернативному паливі

На Вінничині в уланівській школі планують встановити котельню на альтернативному паливі

18.09.16 09:21 0 273
Про це повідомив перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко перебуваючи з робочим візитом в с. Уланів Хмільницького району. Цього дня Андрій Гижко ознайомився з роботою Уланівської середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, ДНЗ «Берізка» та оглянув ремонт дороги у напрямку с. Уланів - с. Сальниця (ямковий ремонт протяжністю 14 км.).

Провела екскурсію та ознайомила з приміщенням, що добудовується та ремонтується на даний час, директор Людмила Білошкурська. Як повідомила директор: «на даний час тривають роботи в приміщенні уланівської школи, які по плану мають закінчитись у грудні цього року, і тоді діти матимуть змогу харчуватись на місці, а не ходити у їдальню через дорогу».

За словами Андрія Гижка, «у майбутньому плануємо спільними коштами встановити в школі котельню на альтернативному паливі, що дасть можливість заощаджувати кошти». В свою чергу директор садочка «Берізка» Клавдія Цоколенко ознайомила з роботою дитячого навчального закладу та провела екскурсію дитячими кімнатами. Показала методичну кімнату, актову та спортивну залу. За словами директора, ДНЗ налічує 6 груп 125 чоловік від 2 до 6 років.

Про це повідомили у Вінницькій ОДА
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: В Житомирській області я ...
Наступна новина: Волинський коледж ...

КОМЕНТАРІ