Напередодні Дня міста Чернігова міський голова Владислав Атрошенко зустрінеться з ветеранами

Напередодні Дня міста Чернігова міський голова Владислав Атрошенко зустрінеться з ветеранами

21.09.16 10:12 0 257
20 вересня напередодні Дня визволення нашого міста від нацистських загарбників Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко проведе вже традиційну зустріч з ветеранами.

Чернігівська міська організація ветеранів України, яка створена у 1987 році, налічує понад 14 тисяч ветеранів війни, праці, військової служби. Серед них 402 чернігівці - учасники бойових дій.

Зараз у місті проживає 4 ветерани, які визволяли Чернігів у 1943 році: Ірха Микола Степанович, Кузнєцов Микола Якович, Штанько Іван Павлович, Васильченко Варвара Михайлівна.

Свій коментар стосовно діяльності міської організації ветеранів надала голова організації Ірина Четвертак. За її словами, свою роботу рада ветеранів та її президія перш за все спрямовують на вирішення життєво важливих соціальних питань ветеранів: належне медичне обслуговування, надання матеріальної допомоги, ремонт житла, впорядкування могил та обелісків, відвідування на дому та ін.

Ірина Четвертак:

- Для ветеранів, серед яких майже кожен четвертий – одинокий, кожен п'ятий – лежачий, вкрай важливими є увага, турбота та звичайне людське тепло. Якраз для підтримки таких людей ветерани створили у місті 196 волонтерських груп, які обслуговують понад півтори тисячі одиноких ветеранів міста. */blockquote

Також вона зазначила, що проблеми ветеранів міста поступово вирішуються завдяки тісній співпраці міської організації ветеранів з міською владою, Новозаводською та Деснянською районними у м. Чернігові радами.

Так, за Програмою підтримки громадських організацій у поточному році міській організації ветеранів із бюджету міста було виділено 17,3 тис. грн, які використовуються на поздоровлення зі святами, вшанування визволителів Чернігова, відвідання ветеранів удома, на організацію поховань учасників війни, - повідомила Ірина Четвертак.

Значна увага у місті приділяється здоров'ю ветеранів. У 2015 році 264 ветерани отримали путівки на санаторно-курортне лікування, у І кварталі поточного року – 18 ветеранів. 159 ветеранам виконано зубопротезування, у І кварталі поточного року – 32 ветеранам, а також встановлено 2 кардіостимулятори.

Крім того, Ірина Четвертак підкреслила важливу роль ветеранської організації у патріотичному вихованні учнівської молоді. Традиційно ветерани беруть участь у зустрічах з дітьми в школах міста та у вищих навчальних закладах, а також, в усіх загальноміських заходах, які проводяться в обласному центрі.

Зустріч керівництва міста з ветеранами відбудеться 20 вересня об 11.00 у залі засідань виконавчого комітету міської ради.

Для ветеранів міста підготовлений святковий дитячий концерт.

Прес-служба Чернігівської міської ради
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: В Житомирській області ...
Наступна новина: Тернопілля: під час ...

КОМЕНТАРІ