СБУ оголосила про підозру жительці Житомира за розголошення даних досудового слідства

СБУ оголосила про підозру жительці Житомира за розголошення даних досудового слідства

22.09.16 15:20 0 226
Слідчі Управління СБ України в Житомирській області оголосили жительці обласного центру про підозру у розголошенні без дозволу слідчого та прокурора даних досудового розслідування, які їй стали відомі у зв'язку з участю в ньому.

У рамках досудового розслідування у кримінальних провадженнях стосовно двох житомирян (батька і сина, до недавнього – власників приватної служби таксі), які нині у якості командира й заступника командира незаконного збройного формування «Оплот» беруть участь у бойових діях на боці терорганізації «ДНР», співробітниками Управління та прокуратури було проведено санкціоновані обшуки за місцем їх реєстрації у Житомирі.

Свідок та учасниця слідчих дій – племінниця одного із бойовиків, незважаючи на письмове попередження про нерозголошення відомостей досудового розслідування, фактично одразу по їх завершенні зателефонувала одному із обвинуваченим у пособництві терористам. Під час розмови вона повідомила йому усі важливі деталі, які стали їй відомі, та які заходи безпеки, на її думку, їм варто вжити для уникнення кримінальної відповідальності.

Її абонент, у свою чергу, «проінструктував» жінку, яку саме вигідну йому інформацію повідомляти слідчим у справі, і обумовив способи конспірації для подальших контактів із ним.

Матеріали кримінального провадження за ч.1 ст.387 (розголошення без дозволу прокурора, слідчого даних досудового розслідування) Кримінального кодексу України з обвинувальним актом скеровано до суду для розгляду по суті.

Про це повідомили у Житомирській ОДА
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ