Закарпаття: кожному зверненню - особлива увага    Прокурор області Володимир Гаврилюк провів виїзний прийом громадян в Тячівському районі.

Закарпаття: кожному зверненню - особлива увага Прокурор області Володимир Гаврилюк провів виїзний прийом громадян в Тячівському районі.

30.09.16 17:18 0 299
Прокурор області Володимир Гаврилюк провів виїзний прийом громадян в Тячівському районі.

Керівництво прокуратури Закарпатської області особливу увагу приділяє особистому прийому громадян як у прокуратурі області так і за місцем їх проживання. Адже, це один з найбільш ефективних методів надання правового захисту та можливість своєчасно реагувати на порушення конституційних прав і свобод громадян, тим більше тих, які самі невзмозі приїхати в обласну прокуратуру на прийом до прокурора області.

Прокурор області прийняв 18 громадян з виїзного прийому за місцем проживання.

Громадяни звернулись до прокурора області з проблемними питаннями, зокрема, що стосувалися незаконних дій або бездіяльності працівників міліції під час проведення досудового розслідування, порушення вимог законодавства у сфері земельних та трудових відносин.

Під час прийому прокурор області вислухав усіх громадян та прийняв їх заяви для подальшого розгляду, а в окремих випадках роз’яснив вимоги чинного законодавства.

Також, прокурор області зустрівся з представниками громадської ради при Тячівській РДА. Обговорено проблемні питання у районі, зокрема незаконні рубки, нецільове використання бюджетних коштів під час ремонту доріг тощо.

Усі доводи заявників будуть ретельно вивчені, а за їх результатом ухвалені законні і обґрунтовані рішення. Своєчасний і об’єктивний розгляд звернень громадян, задоволення їх законних прав та інтересів є одним з першорядних для прокуратури Закарпатської області завдань.

Прес-служба прокуратури Закарпатської області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ