Чернівці: Переможців конкурсу з номінацій „Кращий під’їзд”,„Краща покрівля”,„Кращий фасад будинку”,„Кращий благоустрій прибудинкової території” нагородили у міській раді

Чернівці: Переможців конкурсу з номінацій „Кращий під’їзд”,„Краща покрівля”,„Кращий фасад будинку”,„Кращий благоустрій прибудинкової території” нагородили у міській раді

01.10.16 12:39 0 357
Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Володимир Середюк нагородив переможців щорічного конкурсу у номінаціях „Кращий під'їзд”, „Краща покрівля”, „Кращий фасад будинку”, „Кращий благоустрій прибудинкової території” у Чернівцях.У номінації „Кращий під'їзд” І місце отримали мешканці під'їзду № 2, будинку № 8-А на вул. Небесної Сотні , ІІ місце – мешканці під?їзду № 4, будинку № 49-Б на вул. Хотинській, ІІІ місце – мешканці будинку № 18 на вул. Українській. Заохочувальною грошову винагороду отримають мешканці буд. № 219-Д на вул. Руській.

У номінації “Краща покрівля” І місце присудили мешканцям будинку № 219-Д на вул. Руській, ІІ місце – мешканці будинку № 11 на вул. Алма-Атинській, ІІІ місце – мешканці будинку № 32 на вул. Гончара. Заохочувальну грошову винагороду отримають мешканці буд. № 14 на вул. Наливайка Северина.

У номінації “Кращий фасад будинку” переможцями стали: І місце – мешканців будинку № 219-Д на вул. Руській, ІІ місце – мешканців будинку № 14 на вул. Наливайка Северина, ІІІ місце – мешканців будинку № 31 на вул. 29 Березня. Заохочувальну грошову винагороду отримають мешканці будинку № 18 на вул. Українській.

У номінації „Кращий благоустрій прибудинкової території” перемогли: І місце – мешканців будинку № 14 на вул. Наливайка Северина,

ІІ місце – мешканців будинку № 287-Е на вул. Руській, ІІІ місце – мешканців будинку № 49-Б на вул. Хотинській, Заохочувальну грошову винагороду отримають мешканці № 219-Д на вул. Руській.

Володимир Середюк повідомив, що наступного року у міській раді планують збільшити призовий фонд конкурсу. Нагадаємо, що цього року за перше місце нагорода становила 700 гривень, за друге – 500 гривень, за третє місце – 300 гривень і заохочувальний приз – 200 гривень.

Про це повідомили у Чернівецькій міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: У Тернополі демонтовано ...
Наступна новина: Івано-Франківськ: ...

КОМЕНТАРІ