«Формування майбутнього Європи» розпочалося з Томашпільщини (+фото)

«Формування майбутнього Європи» розпочалося з Томашпільщини (+фото)

01.10.16 15:09 0 296
Вчора, 29 вересня, Вінницька громадська організація «Асоціація євроклубів Вінниччини» розпочала реалізацію свого євроінтеграційного проекту «Формування майбутнього Європи» на базі НВК «Томашпільська ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» смт. Томашпіль, Томашпільського району. Проект став можливий завдяки підтримки обласної державної адміністрації.

Нагадаємо, що громадська організація «Асоціація євроклубів Вінниччини» стала однією з 12 переможців конкурсу з визначення програми, розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання яких надається фінансова підтримка у 2016 році за рахунок коштів обласного бюджету, який щороку традиційно проводиться Департаментом інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації.

Метою проекту є покращення обізнаності учнівської молоді Вінниччини з тематики розширення Європейського Союзу та як наслідок – усвідомлення необхідності проведення відповідних реформ в Україні.

За словами директора НВК «Томашпільська ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» Павла Антонишина, інтерес до участі в проекті проявили школярі – учнівське самоврядування, яке подало заявку й перемогло у відборі серед шкіл області. «Нічого дивного немає в тому, що учнів це зацікавило. Така рольова гра дозволяє здобути ті знання, уміння та навички, без яких не можна обійтися в сучасному світі», – розповідає він.

У ролі тренерів гри «Формування майбутнього Європи» виступили кваліфіковані педагоги: викладач Вінницького державного педагогічного університету ім. М. Коцюбинського, кандидат історичних наук, доцент Олександр Неприцький та перший заступник декана історичного факультету Донецького національного університету ім. В.Стуса, кандидат історичних наук, доцент Віталій Завадський.

В рамках проекту буде проведено 20 тренінгів протягом вересня-листопада 2016 року в навчальних закладах міста Вінниці та Вінницької області загалом.

«Формування майбутнього Європи» дасть значний поштовх до впровадження євроінтеграційних процесів в Україні», – впевнений один з тренерів проекту Олександр Неприцький. «Така рольова гра надасть цінні знання з історії Європи та Європейського Союзу, зокрема, буде розвивати ораторські здібності її учасників, навчить працювати в команді та приймати виважені рішення, критично мислити».

«Враження від гри дуже різноманітні», – зазначають учасники проекту. «Було дуже цікаво отримувати нові цікаві знання, але разом з цим ми зрозуміли, що процеси євроінтеграції в яких бере участь Україна значно глибші й складніші, а ніж це можемо спостерігати з засобів масової інформації».

Про це повідомили у Вінницькій ОДА
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Луцьк: зроби дитину ...
Наступна новина: На Тернопільщині ...

КОМЕНТАРІ