На Вінниччині відбулись заходи до Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана (+фото)

На Вінниччині відбулись заходи до Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана (+фото)

01.10.16 13:13 0 237
На Вінниччині з нагоди Міжнародного дня людей похилого віку у будинках інтернатах, територіальних центрах соціального обслуговування (надання соціальних послуг) проводяться дні відкритих дверей із заходами та акціями, спрямованими на допомогу людям похилого віку за участі представників молодіжних та громадських організацій, благодійних фондів, творчих спілок, діяльність яких спрямована на підтримку цієї категорії населення.

Так, для мешканців Вінницького будинку-інтернату геріатричного профілю заплановано відкриття Університету третього віку (комп'ютерний клас з доступом до мережі Інтернет), відкриття фіто бару, презентації, виставки робіт майстрів народно-прикладного мистецтва, нагородження подарунками та грамотами найактивніших мешканців будинку-інтернату. Після офіційної частини заходу для мешканців закладу проведеа концертна програма.

На у цьому будинку-інтернаті проживає 159 людей похилого віку, в тому числі люди з інвалідністю та ветеранів Другої світової війни.Про це повідомили у Вінницькій ОДА
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Прокурор області Максим ...
Наступна новина: Іван Крисак: Небезпеки для ...

КОМЕНТАРІ