В Луцьку відбувся святковий концерт для ветеранів та людей похилого віку

В Луцьку відбувся святковий концерт для ветеранів та людей похилого віку

01.10.16 08:08 0 239
У переддень Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана у Палаці культури міста Луцька відбувся святковий концерт під символічною назвою “Ми з вдячністю звертаємось до вас”. На свято завітали чимало сивочолих ветеранів, за плечима яких — чималий життєвий досвід. Аби привітати їх зі святом, а також висловити свою повагу та вдячність за їхню неоціненну мудрість на захід завітали заступник голови Волинської обласної ради Роман Карпюк, заступник міського голови Сергій Григоренко, директор департаменту соціальної політики Тетяна Книш, директор департаменту соціального захисту населення Волинської облдержадміністрації Оксана Гобод.

Заступник міського голови Сергій Григоренко у своєму вітальному слові зазначив, що зараз у Луцьку налічується 50 тисяч людей похилого віку. Для них діє програмам соціального захисту, на яку з міського бюджету було виділено 28 млн грн для виплати матеріальної допомоги різним категоріям громадян похилого віку, зокрема довгожителям, родинам загиблих внаслідок бойових дій в Афганістані та ін. Також він додав, що понад 30 млн грн було спрямовано на пільгове перевезення людей похилого віку у тролейбусах. “Міська влада приділяє максимум уваги проблемам людей похилого віку. Закликаю всіх звертатися при необхідності у департамент соціальної політики, де вам завжди нададуть кваліфіковану допомогу та підтримку”, - наголосив він.

,

Роман Карпюк привітав гостей свята від імені депутатського корпусу Волинської обласної ради, побажавши їм міцного здоров'я, мудрості, вдячних учні та добробуту в домівках. Також він наголосив на важливості передавати свій життєвий досвід молодому поколінню, адже в умовах неоголошеної війни на Сході України, це дуже необхідно.

До привітань долучилася й Оксана Гобод, запевнивши, що усі структурні підрозділи соціальних служб Волині надаватимуть ветеранам необхідну підтримку та якісні соціальні послуги.

Про це повідомили у Луцькій міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ