Інспекторами було складено 5 протоколів згідно ст. 152 КУпАП щодо порушення Правил благоустрою міста Луцька, зокрема здійснення паркування автотранспорту на зелених насадженнях на прибудинкових територіях, та передано на розгляд адміністративної комісії при виконавчому комітеті Луцької міської ради та за місцями проживання порушників.
Департамент муніципальної поліції
Про це повідомили у Луцькій міській раді
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Підписано територіальну ...
Наступна новина: Чернігів: Джерело ...
Коммерческий ковролин: что нужно знать?
Перша поїздка на СТО: практичні поради для водіїв-початківців
Фінансовий захист власної нерухомості
Домедична допомога на робочому місці: до яких ситуацій варто бути готовим