На Житомирщині безробітні можуть знайти роботу через відеорезюме

На Житомирщині безробітні можуть знайти роботу через відеорезюме

01.10.16 08:04 0 427
— Задля підвищення ефективності пошуку роботи обласною службою зайнятості запроваджено послугу з допомоги безробітним у складанні відеорезюме. За два тижні дії нової форми роботи вже створено понад 30 відеорезюме, а семеро безробітних, які скористалися цією можливістю, вже освоюються на робочих місцях. —

У рамках реформи державної служби зайнятості задля реалізації її основного завдання – сприяння працевлаштуванню незайнятого населення та укомплектування вакансій, окрім традиційних, перевірених досвідом форм та методів, у робочий процес включаються нові технології. Відтепер у центрах зайнятості області запроваджено послугу з допомоги у створенні відеорезюме з подальшою презентацією його роботодавцям.

Відеорезюме – це короткий ролик, у якому шукач роботи стисло описує свою навчальну й трудову біографію, професійні досягнення та особисті якості. Переваги такого способу самопрезентації очевидні – ретельно підготовлене відеорезюме дає претендентові на вакансію більше можливостей створити у потенційного працедавця позитивне перше враження, ніж стресова ситуація співбесіди, що переважно є вирішальним при підборі персоналу.

У центрах зайнятості безробітним, які забажали створити власну відеопрезентацію, пропонується не лише технічна допомога в запису відеорезюме, але й в поетапному його створенні та структуруванні. З'ясовується бажана сфера діяльності, вимоги роботодавця до цієї сфери, далі – з метою структурування професійного досвіду і чіткості уявлення особою своїх професійно важливих якостей складається резюме у його звиклій формі. І, нарешті, проводиться запис. Безробітний, за наявності ресурсу, має змогу записати відеорезюме самостійно або за допомогою фахівця служби зайнятості.

У свою чергу роботодавець під час відвідування центру зайнятості або перегляду Інтернет-ресурсів обласної служби зайнятості – веб-сайту, сторінки у Facebook та каналу YouTube – може ознайомитися з відеорезюме шукачів роботи за 30 сферами діяльності, побачити реальну людину замість прочитаних стандартних фраз традиційного резюме, виділити переваги претендентів та вибрати достойного кандидата на вакантну посаду.

Про це повідомили у Житомирській ОДА
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: На Вінничині за ...
Наступна новина: В Луцьку відбувся святковий ...

КОМЕНТАРІ