На Тернопільщині відбудеться перший медовий фестиваль-ярмарок «Жу-Жу-Жуків»

На Тернопільщині відбудеться перший медовий фестиваль-ярмарок «Жу-Жу-Жуків»

01.10.16 15:33 0 399
Перший фестиваль-ярмарок меду та інших народних промислів «Жу-Жу-Жуків» відбудеться на Тернопільщині 2 жовтня у селі Жуків Бережанського району. Даний захід організований ГО «Жуківська» та Жуківською дитячою музичною школою за підтримки відділу сім'ї та молоді Тернопільської обласної державної адміністрації.

У рамках фестивалю відбудеться обласний дитячо-юнацький конкурс творчості «Мистецький вулик». Переможців визначать у трьох номінаціях: вокальне мистецтво, хореографія, мистецтво слова.

Мета проведення даного заходу — дати поштовх до відродження пасічництва на Бережанщині, як одного з традиційних українських промислів. А також об'єднати народних майстрів краю в один «вулик» і на їхньому прикладу мотикувати молодь розвивати свої творчі здібності.

«В сучасному інтенсивному ритмі життя й посиленій зайнятості вкрай важливо знаходити час для того, аби змістовно провести час разом, зібравщись всією родиною. Одна з найкращих нагод — завітати на такий фестиваль. Окрему подяку висловлюємо громадським організаціям за їхню постійну активність», — зазначив начальник відділу сім'ї та молоді Тернопільської обласної державної адміністрації Ігор Чорний.

У програмі фестивалю:

- «Богатирські забави»;

- перші змагання з вправності водіння мотоблоку;

- майстер-класи народних умільців з відливання свічок натуральним воском, плетіння з соломи, квілінг, виготовлення старосвіцьких бандур;

- виступи вуличних музикантів;

- гала-концерт переможців конкурсу «Мистецький вулик» за участю гостей фестивалю, художнього народного колективу дитячого ансамблю пісні і танцю “Світанок” (м. Київ) та хореографічного юнацького колективу «Оксамит» (м. Рівне).

Детальна інформація про фестиваль на сайті:

http://zhukivfest.ho.ua/

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: «Формування майбутнього ...
Наступна новина: У Рівненській області ...

КОМЕНТАРІ