Голови районних рад Чернігова оприлюднять розміри своїх заробітків

Голови районних рад Чернігова оприлюднять розміри своїх заробітків

04.10.16 08:10 0 191
Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко публічно підняв питання стосовно заробітних плат голів та керівництва районних рад у м. Чернігові. Про це зайшла мова на розширеній нараді з керівниками структурних підрозділів і комунальних підприємств Чернігівської міської ради.

Міський голова запропонував оприлюднити заробітну плату (з преміями) голів районних у м. Чернігові рад через засоби масової інформації.

За словами Владислава Атрошенка, мова йде про витрати бюджетних коштів, тому ці дані мають бути відкритими. У той же час, за його інформацією, керівництво районних рад міста імовірно отримує за свою роботу суттєво більше, ніж це було б логічно в системі органів місцевого самоврядування Чернігова.

Владислав Атрошенко:

- Коли закладалося фінансування, очевидно, ви просили ці кошти для своїх працівників, але нарахували собі. Але ви керуєте бюджетними коштами в місті, де середня зарплата працівника - 3,5 тис. грн. Я як міський голова отримую з усіма доплатами і преміями 14 тис. грн. Тож навряд чи етично буде, щоб ваша зарплата була більша чи на рівні міського голови.

Одночасно Владислав Атрошенко визнав, що дійсно, на жаль, загальний рівень зарплат в органах місцевого самоврядування нашого міста недостатній для того, щоб залучити сюди висококласного й затребуваного на ринку праці спеціаліста. Зазвичай де-інде такий спеціаліст може розраховувати на дохід у 7-10 разів вищий. Але це бюджетні кошти міста, яке не належить до найзаможніших. Тому до питань визначення керівникам заробітної плати треба підходити виважено.

Те саме стосується і визначення розміру премій службовців, який не повинен бути завжди 100% для всіх. Адже премія – це мотивація працівника - наголосив міський голова.

Прес-служба Чернігівської міської ради
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: У Рівненській області ...
Наступна новина: Прокуратура Волині виконує ...

КОМЕНТАРІ