У Луцьку відбувся Фестиваль з нагоди Міжнародного дня людей похилого віку

У Луцьку відбувся Фестиваль з нагоди Міжнародного дня людей похилого віку

04.10.16 09:53 0 314
Другий місяць осені починається з особливої дати. 1 жовтня у світі відзначається Міжнародний день людей похилого (поважного) віку, проголошений Генеральною Асамблеєю ООН.

Цей день – не лише можливість нагадати всім про людський обов'язок бути турботливими і милосердними до найповажнішої частини суспільства. Це і привід до роздумів щодо подальшої долі людства, його культури, взаємозв'язку поколінь.

Отож, 29 вересня, з нагоди цієї дати в приміщенні “Біла тура” (вул. Будівельників, 11) комунального закладу “Луцький міський центр фізичного здоров'я населення “Спорт для всіх” Луцької міської ради” відбувся міський фестиваль серед людей похилого віку “Спортивне довголіття — “Спорт для всіх — радість життя” з метою залучення людей цієї категорії до рухової активності, організації їх змістовного дозвілля.

Директор КЗ «Луцький МЦФЗН Спорт для всіх» Наталія Назарук звернулася з вітальним словом до учасників фестивалю. Вона побажала, насамперед, міцного здоров'я усім присутнім та висловила вдячність за активну життєву позицію, любов до фізичної культури і спорту.

Команди за місцем проживання з мікрорайонів міста брали активну участь у цьому заході. Організатори запропонували учасникам фестивалю випробувати свої сили у п'яти видах спорту: тенісі настільному, дартсі, настільному хокеї, шахах, шашках.

Незважаючи на поважний вік, усі учасники змагань з великим задоволенням та молодечим запалом намагались показати достойні результати і прагнули до перемог.

Серед учасників фестивалю були присутні і корифеї спорту: майстер спорту з шашок Віктор Гладін, майстер спорту з велоспорту Олег Хлопіцький, суддя національної категорії з футболу Ігор Безуглий, заслужений працівник фізичної культури і спорту Василь Рибаков.

Переможцями у тенісі настільному стали: І місце — Олександр Медвєдєв, ІІ місце — Федір Артюх, ІІІ місце — Олег Хмурий.

У настільному хокеї найспритнішими були: І місце — Юрій Остромецький, ІІ місце — Ніна Лисенко, ІІІ місце Раїса Молчанова.

Найбільшу суму очок у метанні дротиків в дартсі набрали: І місце — Олександр Медвєдєв, ІІ місце — Віктор Ковальчук, ІІІ місце — Федір Артюх.

У шахах тріумфували: І місце — Анатолій Мазій, ІІ місце — Адам Стаднік, ІІІ місце — Валерій Комар.

Серед шашкістів перемогу здобули: І місце — Петро Левчук, ІІ місце — Віктор Глодін, ІІІ місце — Олександр Глущук.

Переможці та призери фестивалю у кожному з видів спорту були нагороджені дипломами КЗ «Луцький міський центр фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх», а також були відзначені дипломами за активну участь у змаганнях, найповажніші учасники (найстаршому учаснику Олександру Миколайовичу Мартиненку — 88 років).

Адміністрація КЗ «Луцький МЦЗН «Спорт для всіх» висловлює велику вдячність спонсорам заходу: ТМ «Дмитрук» та ФОП Ларисі Рудик, за організацію святкового столу для усіх учасників заходу.

Люди поважного віку стверджували, що такі заходи необхідно проводити частіше, адже вони зближують одиноких людей похилого віку, тренують пам'ять, стимулюють рухову активність та продовжують життя.

Гості тішилися, що Луцька міська рада не забуває про них, піклується та організовує свята спорту.

Організатори міського фестивалю запросили людей поважного віку відвідувати приміщення комунального закладу за місцем проживання в різних мікрорайонах міста, де створені умови для занять фізичною культурою та спортом і є можливість активно проводити своє дозвілля.

А 1 жовтня запрошуються усі охочі взяти участь в обласному фестивалі “Спортивне довголіття — “Спорт для всіх — радість життя”, який відбудеться в спортивно-оздоровчому комплексі “Адреналін Сіті” о 10.00.

КЗ “Луцький міський центр фізичного здоров'я населення “Спорт для всіх” - 724 611

Про це повідомили у Луцькій міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ