У Волинській області прокуратура вимагає повернути державі земельну ділянку вартістю понад 2,7 млн. грн.

У Волинській області прокуратура вимагає повернути державі земельну ділянку вартістю понад 2,7 млн. грн.

05.10.16 17:42 0 261
Маневицька місцева прокуратура Волинської області звернулася до Господарського суду з позовом в інтересах держави в особі Рожищенської районної державної адміністрації, аби стягнути із товариства з обмеженою відповідальністю «Німб-7» заборговану орендну плату, розірвати договір оренди землі, укладений між райдержадміністрацією і цим суб’єктом господарювання, та повернути державі земельну ділянку вартістю понад 2,7 млн. грн.

У ході вивчення стану законності при використанні земель на території Рожищенського району прокурори з'ясували, що у травні 2010 року ділянка площею майже 7 га за межами села Крижівка на території Луківської сільської ради Рожищенського району була надана підприємству для видобування піску. Нині орендар заборгував уже 169,2 тис.грн. орендної плати за неї.

Окрім того, у серпні цього року Волинський окружний адміністративний суд анулював виданий ТзОВ "Німб-7" дозвіл на видобування корисних копалин.

Отож, прокурори в суді вимагатимуть стягнення з підприємства заборгованості, розірвання договору оренди й повернення земельної ділянки державі.

Прес-служба прокуратури області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Нові курорти планують ...
Наступна новина: На Вінниччині судитимуть ...

КОМЕНТАРІ