Що чекає на перевізників львівського сміття у Житомирській області?

Що чекає на перевізників львівського сміття у Житомирській області?

05.10.16 09:36 0 259
На перевізника львівської фірми ТОВ «Танк Транс Україна», який без дозволу вивантажив сміття у Ружинському районі, поліцією складено протокол за статтею 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення «Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів».

На місце події в оперативному порядку виїхали представники екологічної інспекції. Поліція направила їм усі документи, відтепер справу відкривають і екологи.

Керівництво району і місцеві жителі переконані, що для таких фірм, як ТОВ «Танк Транс Україна» та відправника вантажу ТОВ «Аве Львів» адміністративний штраф нічого не вартий.

Відповідальність, яку понесе перевізник, відповідно адміністративного кодексу – попередження або накладення штрафу на громадян від одного до трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і попередження або накладення штрафу на посадових осіб – від трьох до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Саме тому голова РДА Наталія Скавінська стверджує, що справа повинна дійти до суду, адже іншими шляхами зловмисників не зупинити.

Про це повідомили у Житомирській ОДА
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Вінничина: «Поєднання ...
Наступна новина: Фонтан міст-партнерів ...

КОМЕНТАРІ