Вінничина: «Поєднання різних підходів до забезпечення рівності та недискримінації» (+фото)

Вінничина: «Поєднання різних підходів до забезпечення рівності та недискримінації» (+фото)

05.10.16 09:20 0 281
Управління у справах національностей та релігій облдержадміністрації разом з представниками національних спільнот Вінниччини 3 жовтня взяли участь у семінарі, організаторами якого виступили Європейський центр з питань меншин у партнерстві з Вінницькою обласною державною адміністрацією в рамках Програми Східного Партнерства «Національні меншини та етнополітичні питання: Білорусь – Молдова – Україна».

Учасників та гостей семінару, що проходив у м. Вінниці на тему «Поєднання різних підходів до забезпечення рівності та недискримінації» привітала заступник начальника управління у справах національностей та релігій облдержадміністрації Алла Ратинська. Перед учасниками заходу з презентацією на тему: «Оптимальне поєднання різних підходів і можливостей для захисту від дискримінації та забезпечення рівності за етнічною ознакою на прикладі Молдови» виступила психолог Центру інформації «Гендердок-М», член Ради з попередження і ліквідації дискримінації та забезпечення рівності Оксана Гуменна (Кишинів, Республіка Молдова).

Вона розповіла про факти дискримінації через виникнення стереотипів та порушення прав людини у суспільстві Республіки Молдова, поділилась досвідом розгляду та вирішення цього питання на прикладах інклюзивного навчання у загальноосвітніх закладах, виїзних навчальних семінарів із залученням органів виконавчої влади, тощо.

У дискусії з порушеної теми взяли активну участь керівники національно-культурних товариств, представники райдержадміністрації області та місцевих засобів інформації, запрошені учасники з Львівської, Одеської, Чернівецької та Харківської областей.

Про це повідомили у Вінницькій ОДА
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: У Луцьку юні футболісти ...
Наступна новина: Що чекає на перевізників ...

КОМЕНТАРІ