Електричні світлові гірлянди: особливості та відмінні риси

Електричні світлові гірлянди: особливості та відмінні риси

05.10.16 15:59 0 1383

Багато з нас не знають, чим відрізняються ті чи інші електрогірлянди. Але ж у них існує достатньо багато відмінних рис, які є або плюсами, або мінусами, в залежності від сфери їх застосування. Про них нам розповість співробітник інтернет-магазину: http://www.ogni-elki.ru, в якому ви можете придбати оптом різноманітні новорічні товари.

Лампочні електрогірлянди

В даний час електрогірлянди використовують не тільки для прикраси новорічної ялинки. Вони широко використовуються для оформлення інтер'єрів та фасадів ресторанів і кафе, торговельних і безнес-центрів, спортивних комплексів, приватних котеджів, застосовуються в оздобленні вулиць і дерев, дозволяючи створити дійсно яскраву святкову атмосферу.

Отже, електричні гірлянди підрозділяються: на гірлянди для вуличного і для внутрішньо кімнатного застосування, на побутові і професійні, на світлодіодні і лампочні, відрізняються між собою за формою, розміром і квітам. Електрогірлянди можуть бути забезпечені багатофункціональним контролером призначеним для отримання різноманітних варіантів світлодинаміки, а можуть мати постійне світіння.

Електричні гірлянди для внутрішнього використання поступаються гірляндам для вуличного використання ступенем вологозахищеності, морозостійкістю, міцністю на розрив і стійкістю до впливу сонячних променів. Тому, електрогірлянди для зовнішнього застосування будуть прекрасно працювати і всередині приміщення і зовні, а, використана не за призначенням гірлянда для внутрішнього застосування, дуже швидко може вийти з ладу, і іноді, крім зіпсованого зовнішнього вигляду, може спричинити електрозамикання.

Професійні електрогірлянди

Побутові електрогірлянди, на відміну від професійних, не містять роз'ємів для послідовного з'єднання. Крім того, серед додаткової комплектації до побутових електрогірлянд ви не знайдете допоміжних елементів, таких як розподільні і подовжувальні кабелі, що дозволяють уникнути зайвих пучків дроту, уникнути замикань в місцях з'єднання. Тому для оформлення дерев і будівель краще використовувати професійні гірлянди.

Світлодіодні (LED) гірлянди, в порівнянні з лампочними, мають більш тривалий термін експлуатації, порівняно менше споживання електричного струму при більшому коефіцієнті світіння. Термін безперервного світіння світлодіодних гірлянд становить близько 100 000 годин, лампочних - близько 8 000 годин, а різниця в споживанні енергоспоживанні становить більше 70 %.

За своєю формою електрогірлянди підрозділяються на, так звані, «світлові нитки» («String Lite»), «світлові дощі» або «світлові бурульки» («Ice Lite»), «світлові штори» («Drape Lite»). Гірлянди - «світлові нитки» застосовують як для прикраси новорічних ялинок, так і для підсвічування листяних дерев. Крім того, гірлянда («String Lite») є універсальним інструментом, що дозволяє створювати світлові завіси, різні плоскі і об'ємні світлові фігури. Гірлянди «світлові дощі» або «світлові бурульки» («Ice Lite»), крім новорічної ялинки, застосовують для акценту на архітектурних формах будівлі, таких як дахи і козирки. Гірлянди «світлові штори» ( «Drape Lite») встановлюють в отворах вікон, на козирках будівель, використовують для створення великих світлових завіс.

Світлодіодні електрогірлянди

В даний час, все більшого значення віддається різноманітності кольорів світлодіодних гірлянд. Тепер, крім стандартних гірлянд на основі червоних, жовтих і зелених світлодіодів, налагоджено виробництво гірлянд, які світять помаранчевим, синім, білим і навіть рожевим і тепло-білим кольорами. Такий широкий вибір «чарівних вогників» не може залишити байдужими ні дітей, ні дорослих.

Але, на жаль, навіть однакові за своїм розміром, кольором і призначенням гірлянди, виробництва різних компаній, відрізняються за своєю якістю. Деякі з них, буквально через пару місяців, можуть втратити свою яскравість і змінити свій колір (наприклад, білий на фіолетовий). Тому, при придбанні світлових гірлянд, бажано зупинити свій вибір на продукції відомих виробників.

Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 49)
Попередня новина: Триває Всеукраїнський ...
Наступна новина: Як вибрати спортивний ...

КОМЕНТАРІ