За втручання прокуратури Волині державі повернуто земельні ділянки вартістю понад 18 млн грн

За втручання прокуратури Волині державі повернуто земельні ділянки вартістю понад 18 млн грн

07.10.16 14:19 0 233
Реалізуючи функцію представництва громадян та держави в суді, прокуратура Волині продовжує роботу задля повернення державі незаконно переданих в оренду земельних ділянок.

Наразі на виконання рішення господарського суду Волинської області від 15 серпня 2016 року, постановленого за позовом керівника Луцької місцевої прокуратури, сільськогосподарським приватним підприємством "Рать" повернуто державі в особі Головного управління Держгеокадастру у Волинській області земельні ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва площею понад 118 га на території Гіркополонківської сільської ради Луцького району.

Нагадаємо, цим рішенням господарського суду області задоволено позов Луцької місцевої прокуратури до сільськогосподарського підприємства "Рать", головного управління Держгеокадастру у Волинській області, Луцької районної державної адміністрації Волинської області та Гіркополонківської сільської ради Луцького району.

Визнано недійсним договір оренди землі, укладений у жовтні 2011 року між сільською радою та сільськогосподарським підприємством, та зобов'язано СГПП "Рать" повернути державі земельні ділянки, орієнтовна ринкова вартість яких - понад 18 млн грн.

Прокуратура наполягала на поверненні землі державі, адже земельні ділянки у довгострокову оренду було передано без проведення обов’язкової нормативної грошової оцінки земель, що призводило недоотримання бюджетом коштів від користування ними.

Наразі ще вживаються заходи до скасування державної реєстрації договору оренди землі.

Прес-служба прокуратури області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Рівненщина: учасник АТО ...
Наступна новина: У Житомирі зібрались ...

КОМЕНТАРІ