Із Музею космонавтики у Житомирі можна буде у реальному часі відвідати різні музеї світу.

Із Музею космонавтики у Житомирі можна буде у реальному часі відвідати різні музеї світу.

07.10.16 11:39 0 239
До Житомира вчора, 4 жовтня, у рамках відзначення Всесвітнього тижня космосу в Україні завітали литовські партнери Музею космонавтики ім. С. П. Корольова – Надзвичайний і Повноважний Посол Литовської Республіки в Україні Марюс Януконіс і керівник компанії «Ekspo Balta» Саулюс Валюс.

Зустрічали гостей голова обласної ради Володимир Ширма, заступник голови облдржадміністрації Ярослав Лагута та міський голова Сергій Сухомлин.

Саме завдяки співпраці з представниками Литовської Республіки у житомирському музеї космонавтики впроваджено інноваційні технології, завдяки яким можна в реальному часі відвідати музей етнокосмології у Литві, а відвідувачам литовського музею – ознайомитися з експозицією Музею космонавтики ім. С. П. Корольова.

Організатором проекту стала компанія «Ekspo Balta». Її керівник Саулюс Валюс розповів, що зараз ідуть налагоджувальні процеси, а згодом до відео-мосту приєднаються й інші музеї країн світу. Відтак, кожен, хто завітає до житомирського музею космонавтики, зможе «побувати» в іноземних музеях, самостійно за допомогою джойстика управляти камерами, таким чином вибираючи, що хочеться побачити.

Як тільки відвідувачі побачать, що наша камера рухається, це означатиме, що хтось із іноземців оглядає експозицію Музею космонавтики.

Посол Литви Марюс Януконіс після невеликої екскурсії власноруч випробував нове обладнання.

Про це повідомили у Житомирській ОДА
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: На Волині судитимуть ...
Наступна новина: Степан Барна: ...

КОМЕНТАРІ