У Рівненській області за апеляційною скаргою прокуратури призначено розгляд у суді обвинувального акта стосовно екс-правоохоронця,причетного до видобутку бурштину

У Рівненській області за апеляційною скаргою прокуратури призначено розгляд у суді обвинувального акта стосовно екс-правоохоронця,причетного до видобутку бурштину

07.10.16 15:52 0 242
За результатами розгляду 04.10.2016 скарги прокуратури Рівненської області апеляційним судом винесено ухвалу, якою скасовано рішення суду першої інстанції про повернення обвинувального акта прокурору, та призначено розгляд справи у суді стосовно екс-начальника районного відділу поліції, який забороняв підлеглим боротися із незаконним видобутком бурштину.

Дії колишнього правоохоронця прокуратура Рівненської області кваліфікувала за ч. 2 ст. 343 КК України (втручання в діяльність працівника правоохоронного органу, вчинене службовою особою з використанням свого службового становища) та після завершення досудового розслідування скерувала обвинувальний акт до суду для розгляду по суті.

Однак суд першої інстанції, розглянувши клопотання захисника обвинуваченого, ухвалив рішення про повернення обвинувального акта прокурору у зв'язку із недоліками.

Із таким судовим рішенням прокуратура Рівненської області не погодилась та оскаржила його в апеляційному порядку, оскільки вважає, що обвинувальний акт повністю відповідає вимогам кримінального процесуального законодавства України.

Таку позицію підтримав й апеляційний суд Рівненської області, а відтак ним задоволено апеляційну скаргу прокурора, скасовано незаконне рішення суду першої інстанції та призначено розгляд цим же судом обвинувального акта стосовно обвинуваченого.

Прес-служба прокуратури Рівненської області Tweet
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Волинь: розбійника,який ...
Наступна новина: У Чернігові продовжується ...

КОМЕНТАРІ