Фотохудожник Сергій Маліков представить в Ужгороді "інший ракурс урбаністичної буденності"

Фотохудожник Сергій Маліков представить в Ужгороді "інший ракурс урбаністичної буденності"

07.10.16 09:24 0 428
Завтра, 7 жовтня, у Закарпатському обласному музеї народної архітектури та побуту фотомитець із Києва Сергій Маліков презентує виставку робіт "Фото-шляйки".

Художник народився на Байкалі, нині мешкає в Києві, проте чимало пов'язує його і з Ужгородом: тут минули дитинство і юність митця, тут він навчався та працював і саме тут з'явилися його перші живописні роботи й арт-світлини.

Сергій Маліков закінчив Львівський архітектурний технікум, але кілька років працював геодезистом, завдяки чому об'їздив усе Закарпаття і назавжди закохався в його мальовничі куточки.

З 1976 року живе та працює в Києві, де й розпочав насичену творчу діяльність, яка об'єднує таланти графічного дизайнера, художника-оформлювача і театрального сценографа. Сергій Маліков – автор сценографії та костюмів до шести вистав Київського академічного театру драми і комедії на лівому березі Дніпра, дизайнер багатьох інтер'єрів, фірмових логотипів, рекламної продукції, оформлювач книг та альбомних видань як українських, так і зарубіжних авторів.

Абсолютно новим та направду оригінальним напрямком у творчості митця є фотокартини, – зацікавлюють музейники.

Відкриття виставки відбудеться о 16.00.

Управління культури Закарпатської ОДА

Про це повідомили у Закарпатській обласній державній адміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ