У Рівненській області незаконно надану кооперативу земельну ділянку вартістю 165 тис грн повернуто громаді

У Рівненській області незаконно надану кооперативу земельну ділянку вартістю 165 тис грн повернуто громаді

07.10.16 17:07 0 259
Прокуратура Рівненської області за результатами вивчення стану законності у сфері земельних відносин встановила, що рішення Березнівської міської ради та договір про надання в оренду земельної ділянки, призначення якої - будівництво і обслуговування багатоквартирного житлового будинку, прийнято (укладено) усупереч вимогам законодавства, а тому зазначені акти підлягають визнанню незаконними та скасуванню.

Так з'ясовано, що кооператив, якому орган місцевого самоврядування надав без проведення земельних торгів земельну ділянку, за своєю організаційно-правовою формою є не житлово-будівельним, а обслуговуючим, що свідчить про відсутність підстав для передачі останньому землі поза конкурсною основою.

Крім того, будівельні роботи на зазначеній земельній ділянці розпочаті за відсутності належної затвердженої проектної документації, що є порушенням містобудівних умов.

Щойно дізнавшись про такі ігнорування вимог земельного та житлового законодавства, прокуратура Рівненської області звернулась до суду з позовом про скасування відповідних рішень органу місцевого самоврядування, визнання недійсним договору оренди землі, вартість якої складає 165 тис грн, та повернення її громаді.

Позовні вимоги прокуратури господарським судом Рівненської області повністю задоволено.

Прес-служба прокуратури Рівненської області Tweet
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ