Рівненщина: учасник АТО розпочав власну справу на Млинівщині

Рівненщина: учасник АТО розпочав власну справу на Млинівщині

07.10.16 14:19 0 328
Одним із позитивних прикладів допомоги фахівців Млинівського районного центру зайнятості у професійній самореалізації та відкритті власної справи колишньому військовому є історія успіху Олега Мухи з села Пугачівка Млинівського району.

Після проходження служби в Збройних силах України в зоні АТО чоловік у березні 2016 року повернувся у рідне село до своєї родини, яка з нетерпінням його чекала. Якщо в містах, хоча й важко, але все-таки можна працевлаштуватися, то на периферії це дуже проблематично. Вибір, який постав перед Олегом, був зовсім не великий. У липні поточного року за допомогою у працевлаштуванні звернувся до Млинівського районного центру зайнятості. Тут безробітному надали комплекс соціальних послуг для успішного працевлаштування: інформували, консультували, запрошували на різні заходи для учасників АТО тощо.

Проаналізувавши ринок праці, Олег Муха прийшов до висновку, що оскільки Млинівщина є переважно районом аграрного спрямування, то зайняття вирощуванням зернових культур є дуже актуальним, причому мав невеликий досвід у цій галузі. Військовослужбовець в минулому вирішив започаткувати власний бізнес, але розумів, що створюючи власну справу, потрібно знати, що це не тільки задоволення від того, чим займаєшся, але й відповідальність за її розвиток і виживання. У серпні 2016 року за сприянням служби зайнятості безробітний був скерований та успішно закінчив навчання на курсах за програмою «Підприємець-початківець» у Рівненському центрі професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості і вже у вересні в Млинівському РЦЗ відбувся захист його бізнес-плану. Знання, отримані під час навчання на курсах, допомогли сформувати бачення реалізації своєї бізнес-ідеї та її втілення у життя та й вагомим додатком до стартового капіталу є надання службою зайнятості одноразово виплати допомоги по безробіттю для зайняття підприємницькою діяльністю.

Отже, індивідуальний підхід фахівців Млинівського РЦЗ в питанні вирішення проблем зайнятості особливих категорій безробітних, в тому числі і демобілізованих із зони АТО, дозволив колишньому воїну адаптуватися до мирного життя, знайти себе у професійній діяльності та успішно працювати.

Про це повідомили у Рівненському міському центрі зайнятості
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: На програму ...
Наступна новина: За втручання прокуратури ...

КОМЕНТАРІ