Спортивні здобутки лучан

Спортивні здобутки лучан

09.10.16 08:30 0 415
В приміщенні «Стріла» (бульвар Дружби Народів, 13а) комунального закладу «Луцький міський центр фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» Луцької міської ради» уже понад 10 років для мешканців міста, зокрема мікрорайону ЛПЗ, працює секція клубу східних єдиноборств «Ояма».

Серед вихованців тренера, президента Волинської обласної федерації нокдаун хортингу, майстра бойових мистецтв Віктора Лавренюка, більше 6 років займається Ігор Катеринюк.

У 2016 році юний спортсмен завдяки своїй наполегливості та старанності виконав нормативи кандидата в майстри спорту України з карате кіокушинкай і хортингу. Він став переможцем та призером змагань із різних версій та увійшов у збірну команди України з карате та хортингу.

Вітаємо Ігоря з досягненням високих результатів в спорті. Бажаємо міцного здоров'я та нових здобутків!

Запрошуємо усіх до занять фізичною культурою та спортом, а саме в спортивні секції, які організовані в приміщеннях комунального закладу «Луцький міський центр фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» Луцької міської ради»: «Стріла» (бульвар Дружби Народів, 13а), «Атлет» (вул. Степана Бандери, 13), «Білий м'яч» (вул. Конякіна, 35), «Одісей» (вул. Наливайка, 10), «Юність» (пр. Грушевського, 12), «Олімпія» (пр. Відродження, 39), «Лучеськ» (вул. Рівненська, 5) та «Біла тура» (вул. Будівельників, 11).

Довідка.

Хортинг - це повноконтактний комплексний вид бойового мистецтва, народжений в Україні, який базується на принципах спортивної підготовки, як багаторічний, спеціально організований навчально-тренувальний процес всебічного розвитку, навчання та морально-етичного виховання спортсменів. Навіть його назва має історичну основу пов'язану із Козацтвом, а саме з Україною.

Кіокушинкай в перекладі з японської означає: «пошук істини на шляху бойового мистецтва». Цей напрям карате кидає сміливий виклик межам людських можливостей. Досягнення змісту Кіокушинкай вимагає не тільки роздумів (медитації), але перш за все впертих практичних занять. Кіокушинкай — силовий контактний стиль, який виробляє відданість, хоробрість та інші якості, властиві воїнам. У цілому ж Карате варто розглядати як шлях і засіб самовдосконалення.

КЗ “Луцький міський центр фізичного здоров'я населення “Спорт для всіх” - 724 611

Про це повідомили у Луцькій міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Директор КП “Парки та ...
Наступна новина: У Чернігові ще 3 будинки ...

КОМЕНТАРІ