У Луцьку почав працювати евакуатор

У Луцьку почав працювати евакуатор

09.10.16 09:18 0 408
У місті почав працювати перший комунальний евакуатор, який буде евакуйовувати транспортні засоби, якщо у цьому буде необхідність.

Заступник міського голови Сергій Григоренко розповів, що КП «Автопарксервіс» надає патрульній поліції евакуатор з маніпулятором вантажною підйомністю 3,5 тони, тобто буде можливість евакуйовувати фактично всі транспортні засоби в цілодобовому режимі. «Сподіваюся, що більшість водіїв нашого міста дотримуються культури паркування, а з тими, хто порушує правила, доведеться боротися. Евакуатор буде дієвим засобом для цього», - сказав заступник міського голови. За його словами, найближчим часом у місті будуть відкриті парковки біля обох ринків та у центрі Луцька, які дадуть можливість цивілізовано вирішувати питання паркування автомобілів. «Вирішенню цієї проблеми у місті велике значення надає міський голова Микола Романюк», – акцентував Сергій Григоренко.

Директор КП «Автопарксервіс» Олександр Мартинюк повідомив, що якщо патрульні бачитимуть необхідність евакуації, вони телефонуватимуть в кол-центр, звідки на місце направлятимуть евакуатор.

Підставою для цього є стаття 265-2 КУпАП: «У разі наявності підстав вважати, що водієм вчинено порушення, передбачені частинами першою, другою, третьою, четвертою, шостою і сьомою статті 121, статтями 121-1, 126, частинами першою, другою, третьою і четвертою статті 130, статтями 132-1, 206-1 цього Кодексу, працівник поліції тимчасово затримує транспортний засіб або доставляє його для зберігання на спеціальний майданчик чи стоянку (якщо розміщення затриманого транспортного засобу суттєво перешкоджає дорожньому руху), в тому числі за допомогою спеціального автомобіля – евакуатора». На місці складатимуть відповідний акт і направлятимуть автомобіль на штрафмайданчик.

Щоб забрати автомобіль, водій має прибути в Управління патрульної поліції, де на нього винесуть постанову за порушення ПДР. З цією постановою та доказом оплати він з'являється на штрафмайданчик, де також має внести оплату за евакуацію та тимчасове зберігання транспортного засобу. Лише після цього забере свій автомобіль.

Евакуація до 2 тонн – 600 гривень, від 2 до 3 тонн – 700 гривень, від 3 тонн – 850 гривень. Зберігання: 1-7 доби – 120 гривень за добу, далі після 8 дня – 20 гривень за добу. (За матеріалами Патрульної поліції у Луцьку).

Командир ІІ роти, лейтенант Патрульної поліції у місті Луцьку Юлія Гірдвіліс, зазначила, що евакуатор допоможе їм боротися зі злісними порушниками правил дорожнього руху.

Про це повідомили у Луцькій міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: За Кубок міського голови ...
Наступна новина: Чернігів: Підписане ...

КОМЕНТАРІ