У Рівненській області на бізнес-форумі служба зайнятості презентувала можливості навчання дорослого населення

У Рівненській області на бізнес-форумі служба зайнятості презентувала можливості навчання дорослого населення

11.10.16 08:34 0 288
7-8 жовтня з ініціативи міської ради та обласної державної адміністрації у Рівненському виставковому комплексі «МТВ» відбувся інвестиційний форум «Велике Рівне. Інвест потенціал».

На форумі були представлені «Ярмарок інвестицій та нерухомості», відбувалися пленарні засідання та управлінські поєдинки.

На пленарних засіданнях розглядалися питання стану та перспективи розвитку інвестиційної діяльності в Рівному, інструментарій розвитку малого і середнього підприємництва, можливості для рівненського бізнесу.

Під час бізнес-форуму вперше в Україні була проведена демонстрація і практична реалізація унікальної методики Володимира Тарасова (засновника Талліннської школи менеджменту), яка називається «Управлінські поєдинки». Суть методики полягає у підвищенні якості ведення переговорів, мистецтва переконання, мистецтва ведення дискусій та мистецтва правильної побудови розмови з виходом на необхідні результати. Методика має достатньо велику кількість прихильників в східній Європі і саме в рамках бізнес-форуму вона вперше презентується в Україні.

У рамках заходу відбулася презентація можливостей служби зайнятості щодо навчання дорослого населення, яку провели заступник директора обласного центру зайнятості Андрій Грещук та заступник директора Рівненського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості Руслана Бодренко. Було показано можливості РЦПТО ДСЗ у підготовці кваліфікованих кадрів для роботодавців.

Про це повідомили у Рівненському міському центрі зайнятості
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ