Огляд Xiaomi Mi Power Bank 10400 мАг - коротко,але ємко

Огляд Xiaomi Mi Power Bank 10400 мАг - коротко,але ємко

31.10.16 22:36 0 949

Скільки ж нервів ми втрачаємо, коли сідає наш телефон? Ми постійно боїмося, що коли сяде батарея і для нас наступить маленький, але апокаліпсис. І триватиме він до тих пір, поки ми не знайдемо розетку. Але що ж робити людям, у яких немає під рукою розетки, але треба залишатися на зв'язку? Одне з рішень, запропонувала китайська компанія Xiaomi, яка крім смартфонів, велику увагу приділяє аксесуарам, причому за приємною ціною. Сьогодні ми поговоримо конкретно про акумулятор Xiaomi Mi Power Bank.

Останній являє собою автономний зарядний пристрій для будь-яких гаджетів, включаючи смартфони, планшети, фотоапарати - та що завгодно. Компанією пропонується 3 варіанти портативної зарядки. Різниця тільки в ємності: 5200 мАч, 10400 мАг і 16000 мАг. Зупинимося на проміжному варіанті з ємністю 10400 мАг.

Комплектація

Тут все дуже демократично. Зарядка прийшла вбраною в фірмову обгортку з китайськими ієрогліфами поверх пластикового футляра. Ніякої додаткової коробки. Футляр, треба сказати, не дуже зручний. Зверху і знизу він тримається на чесному слові і скотчі. Постійно відклеюватися його не дуже зручно. Як варіант, можна залишити його з одного боку, припустимо, знизу, а зверху відклеїти. Розкриватися сам по собі він не буде, але перетягнути його канцелярської резинкою не завадить.

Дизайн

Давайте пройдемося по зовнішньому вигляду:

  • Top. Отже, на верхньому торці знаходяться єдина кнопка включення, два USB порти (звичайний і Micro) і 4 індикатора. Зрозуміло, навіщо потрібна кнопка включення - 4 індикатора показують рівень заряду акумулятора по 25 %. В процесі зарядки реципієнтів індикатори блимають, дозволяючи зрозуміти, чи вистачить йому енергії зарядити щось ще. Micro USB порт служить для зарядки самого пристрою від будь-якого відповідного адаптера з відповідним входом. Повнорозмірний порт служить для зарядки гаджетів;
  • Blink. Варто відзначити, що в комплекті йде короткий Micro USB -> USB кабель, який комфортно укладається в маленький відділ в футлярі для зберігання. Така комплектність засмутить власників гаджетів від Apple, так як їм доведеться купувати перехідник з Micro USB на Lightning. Причому оригінальний перехідник коштує дорожче самої зарядки. Знизу ми можемо побачити великі цифри з ємністю акумулятора і кілька ієрогліфів із зазначенням вхідної та вихідної потужності;
  • Bottom. Боки пристрою заокруглені. Такий дизайнерський хід дозволив грамотно приховати 4 циліндричних акумулятори всередині. Завдяки цьому пристрій зручно лягає в руку, хоча постійно тримати його в руках під час зарядки гаджетів незручно та й нема чого. Взагалі то в цьому пристрої чітко проявляється тяга Xiaomi до мінімалізму. Подібний дизайн простежується на більшості аксесуарів і пристроїв компанії.

Переваги пристрою:

  • невеликий розмір;
  • приємний дизайн;
  • невбиваємий корпус з алюмінію;
  • зарядка деяких гаджетів займає менше часу, ніж від звичайної розетки у 220В;
  • Ціна в районі 600 грн (у вітчизняних інтернет-магазинах).

Недоліки:

  • довгий час власної зарядки (при нульовій ємності, пристрій сміливо можна залишати заряджатися на ніч);
  • гострі краї алюмінієвого корпусу можуть подряпати телефон, а поверхня корпусу подряпатися від якогось іншого предмета;
  • досить важкуватий для того, щоб називатися портативним (250 г);
  • вартість силіконового чохла для нього становить практично половину його ціни.

Відверто кажучи, не такі вже й критичні ці недоліки. Щоб зарядити пристрій досить просто не забути поставити його ввечері на зарядку, а вранці не забути зняти з неї. Із акумулятором можна прокласти щоденник або гаманець, щоб не подряпати телефон від тертя. А фірмовий чохол легко замінюється звичайними силіконовими браслетами, якщо їх у вас в надлишку.

Висновок

У висновку хочеться сказати, що девайс вийшов добротний. Зламати його складно, а заряджає він добре, та й в критичній ситуації його можна використовувати в якості зброї ближнього бою. Якщо з'явилося бажання купити таку зарядку, то прийміть добру пораду: будьте обережні, адже в силу своєї популярності і невеликої ціни, у пристроя з'явилося багато підробок. Приємного користування!




Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 127)
Наступна новина: Особливості гранітної ...

КОМЕНТАРІ