В Луцьку в міжнародних турнірах гартуються майбутні чемпіони

01.11.16 12:44 0 569
22-23 жовтня 2016 року в м. Люблін (Республіка Польща) проходив Міжнародний турнір з дзюдо серед юнаків та дівчат, в якому брало участь понад 300 юних дзюдоїстів з Польщі, Білорусії та України.

Місто Луцьк і комунальний заклад "ДЮСШ №2 Луцької міської ради" представляли чотири спортсени відділення дзюдо, вихованці тренерів- викладачів Світлани Степанюк та Олега Сакіра.

Усі луцькі спортсмени активно провели свої попередні поєдинки, успішно добрались до фінальних сутичок та здобули право боротися за найвищі нагороди престижних міжнародних змагань.

У ваговій категорії 50 кг Василь Тримайлов став преможцем. Альбіна Мельник серед дівчат (вагова категорія 30 кг) стала другою, а Максим Кіцан та Андрій Хвесик відповідно у ваговій категорії 38 і 46 кг здобули бронзові медалі.

Вітаємо юних луцьких спортсменів та їх тренерів з успішним виступом на міжнародному турнірі та зичимо нових перемог!