загрузка...
 На Тернопільщині відзначать День Гідності та Свободи

На Тернопільщині відзначать День Гідності та Свободи

04.11.16 09:04 0 263
День Гідності та Свободи відзначать 21 листопада на Тернопільщині. Відповідне розпорядження підписав голова обласної державної адміністрації Степан Барна.

Заходи проведуть з метою вшанування громадянської мужності учасників подій Помаранчевої революції та Революції Гідності у відстоюванні прав людини та європейського майбутнього України.

Згідно з документом, утворено організаційний комітет з відзначення в області Дня Гідності та Свободи та затверджено заходи.

Зокрема, заплановано провести в місті Тернопіль, інших населених пунктах області меморіальні, урочисті та культурно-мистецькі заходи, присвячені Дню Гідності та Свободи за участю представників органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, учасників революційних подій в Україні у 2004, 2013 - 2014 роках, родин Героїв Небесної Сотні, учасників антитерористичної операції, представників громадських об'єднань, волонтерських рухів, молоді, духовенства.

Також буде організовано покладання квітів до пам'ятників, пам'ятних знаків, місць поховань загиблих учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції.

У навчальних закладах, військових частинах, закладах культури та просвітницьких центрах, державному архіві області відбудуться інформаційно- просвітницькі заходи, у тому числі тематичні виставки, круглі столи, зустрічі з активними учасниками революційних подій.

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: В Луцьку збільшили ...
Наступна новина: Прокуратурою встановлено,що ...

КОМЕНТАРІ