Міська влада буде допомагати розвитку спорту в Чернігові

Міська влада буде допомагати розвитку спорту в Чернігові

04.11.16 09:13 0 292
У Чернігівській міській раді 31 жовтня відбулася зустріч керівництва міста та начальника профільного управління міськради з керівниками фізкультурно-спортивних товариств (ФСТ) в м. Чернігові. Темою обговорення було питання про перехід ФСТ на баланс міста.

Начальник управління у справах сім'ї, молоді та спорту міської ради Андрій Дериземля пояснив присутнім причини цього переходу. За його словами, якщо всі спортивні товариства перейдуть на утримання та під контроль до міста, це дасть змогу вирішити багато важливих питань, які на виникають у спортивних школах і не вирішуються. А саме: всі діти зможуть навчатися в рівноправних умовах, буде покращуватися стан спортивних шкіл, оновлюватиметься інвентар.

Заступник міського голови Олександр Ломако зазначив, що три спортивні заклади, які находяться на балансі міста, фінансуються в повному обсязі. Це заробітна плата, комунальні платежі, проведення ремонтних робіт, а також покращення матеріально-технічної бази. Фінансування ж ФСТ відбувається тільки в двох напрямках: заробітна плата й оплата комунальних платежів. Інші витрати не передбачені Бюджетним кодексом. Відповідно діти, які навчаються в ФСТ і спортивних школах міста, знаходяться зовсім в різних умовах. Якщо ФСТ перейдуть на баланс міста, то профільне управління міської ради зможе максимально сприяти розвитку спорту в місті. Включаючи оновлення інвентарю бази шкіл та проведення капітальних ремонтів.

Заступник міського голови також зазначив, що на минулому тижні керівництво двох ФСТ з шести вже звернулося до Чернігівської міської ради з відкритими зверненнями, в яких вони надають згоду щодо переходу на баланс міста.

У ході спілкування виявилось, що одне з побоювань керівників ФСТ пов'язане з тим, чи не призведе нове підпорядкування спортивних шкіл до втрати робочих місць. У відповідь на цю позицію Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко запевнив, що після переходу на баланс міста всі робочі місця будуть збережені.

- Я як міський голова даю гарантію, що ви збережете робочі місця, збережете трудові колективи, збережете ті школи, які зараз існують – зазначив він.

Прес-служба Чернігівської міської ради
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: Басейн у Козовій на ...

КОМЕНТАРІ