Чернігів: У конкурсі за Програмою розвитку громадянського суспільства візьмуть участь 12 проектів

Чернігів: У конкурсі за Програмою розвитку громадянського суспільства візьмуть участь 12 проектів

04.11.16 08:22 0 215
У міському конкурсі проектів в рамках Програми розвитку громадянського суспільства в місті Чернігові на 2016-2020 роки візьмуть участь 12 проектів, розроблених громадськими організаціями, що працюють на території міста. Про це повідомили на черговому засіданні конкурсної комісії, що відбулось 2 листопада, в Чернігівській міській раді.

Серед поданих проектів: соціальні - 4, підтримка волонтерського руху - 3, урбаністичні - 2, проекти в сфері охорони здоров'я – 2, екологічні - 1.

Учасники засідання обговорили основні організаційні питання щодо підведення підсумків цього конкурсу. Вони також вирішили, що завтра, 3 листопада, представники громадських організацій будуть презентувати свої проекти, а після цього члени конкурсної комісії шляхом голосування визначать переможців.

Як вже повідомлялось раніше, всі учасники, які виявили бажання брати участь у цьому конкурсі, до 1 листопада подавали свої проекти до відділу звернень громадян міської ради. Стартуватимуть проекти з 5 листопада та мають бути закінчені не пізніше 25 грудня поточного року.

Довідково. Конкурс спрямований на пошук та підтримку практичних ідей та ініціатив, які в малих масштабах вирішують питання розвитку міста в різних сферах та мають довготривалий вплив та користь для місцевої громади. Метою цього конкурсу є мобілізація активної молоді для вирішення локальних проблем міста шляхом реалізації креативних, неформальних, ефективних та корисних для громади міста заходів. Всі проекти мають бути спрямовані на реалізацію таких цілей та пріоритетних завдань: соціальні, урбаністичні, екологічні, підтримка волонтерського руху, проекти в сфері охорони здоров'я.

Рішення Чернігівської міської ради «Про Програму розвитку громадянського суспільства в м. Чернігові на 2016-2020 роки»

Рішення Чернігівської міської ради «Про склад конкурсної комісії щодо проведення міського конкурсу проектів в рамках Програми розвитку громадянського суспільства в м. Чернігові на 2016- 2020 роки»

Прес-служба Чернігівської міської ради
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: В Луцьку депутатська ...
Наступна новина: Павло Розенко: ...

КОМЕНТАРІ