загрузка...
 Розпочинається реалізація договорів про співпрацю між Луцьком та Прилуцькою сільською радою

Розпочинається реалізація договорів про співпрацю між Луцьком та Прилуцькою сільською радою

08.11.16 15:02 0 222
Нещодавно Луцька міська та Прилуцька сільська ради на своїх сесіях прийняли рішення про співробітництво між громадами. 28 жовтня відбулося підписання договорів про співробітництво територіальних громад у формі реалізації спільних проектів. Підписи під документами поставили Луцький міський голова Микола Романюк та Прилуцький сільський голова Валентин Арчибасов.

Загалом їх сім і стосуються вони співробітництва у сферах транспорту, житлово-комунального господарства, освіти, охорони здоров'я, адміністративних послуг, культури, земельних відносин.

Так, нині розпочинається реалізація проектів у сфері житлово-комунального господарства. Зокрема, документом передбачено ремонт дороги по вулиці Богуна у селі Прилуцьке на умовах співфінансування. Для проведення ремонтних робіт необхідно виготовити проектно-кошторисну документацію, вартість якої 140 тисяч гривень.

Департамент житлово-комунального господарства Луцької міської ради готує на найближчу сесію проект рішення про виділення з міського бюджету на ці цілі 70 тисяч гривень.

Про це повідомили у Луцькій міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: На Вінничині у ...
Наступна новина: Валерій Коровій взяв участь ...

КОМЕНТАРІ