У Чернігові проходить благодійна акція «Творчість дарує шанс»

У Чернігові проходить благодійна акція «Творчість дарує шанс»

09.11.16 09:38 0 288
В Чернігівській міській раді відбулася прес-конференція представників провідних громадських організацій міста, що опікуються дітьми з особливими потребами. Її учасники повідомили про проведення першої масштабної благодійної мистецької акції «Творчість дарує шанс».

Участь у прес-конференції взяли також заступник міського голови Олександр Ломако, депутат міської ради Регіна Гусак, представники вищих навчальних закладів міста, бізнесу та журналістів.

Організатор акції - керівник Чернігівського міського об'єднання інвалідів «Шанс» Світлана Федорова розповіла, що благодійна мистецька акція «Творчість дарує шанс» проводиться спільно з іншими громадськими організаціями для придбання автобуса з підйомником, який дозволить забезпечити свободу пересування особам з інвалідністю. Також вона розповіла про основні етапи проведення цієї благодійної акції.

Перший етап - всі небайдужі мешканці міста мають можливість долучитися до акції, подарувавши свою творчу роботу (картини, вишивки, роботи з дерева, глини, тіста та ін.), яку необхідно принести до пункту їх прийому.

Під час другого етапу, в рамках проведення урочистих заходів до Міжнародного дня інвалідів, відбудеться Благодійний аукціон, на якому спонсори та меценати зможуть придбати зібрані цікавинки. Захід проводитиметься 2 грудня у Міському палаці культури. Всі кошти будуть направлені на придбання спеціалізованого автомобіля.

У місті Чернігові мешкає понад 30 тисяч людей з інвалідністю, з них близько 3-х тисяч - прикуті до ліжка та інвалідного візка. Дітей з інвалідністю – близько 1-ї тисячі, 270 з них пересуваються на інвалідних візках.

Заступник міського голови Олександр Ломако щиро подякував всім організаторам та учасникам цієї акції та запевнив, що міська влада завжди буде з особливою увагою ставитися до будь-якого звернення та проекту від громадських організацій, які допомагають людям з особливими потребами. Він також закликав усіх мешканців міста долучитися до участі в благодійній мистецькій акції.

Як зазначили учасники прес-конференції, придбання цього спеціалізованого автомобіля з підйомником вкрай необхідне, адже у більшості родин відсутні кошти на таксі для візочника й щоденно виникає проблема дістатися лікарні, відвідати гурток, концерт, театральну постановку чи екскурсію. Орієнтовна вартість нового такого автомобіля від надійного європейського виробника складає 70 тис. євро.

Депутат Чернігівської міської ради, директор Чернігівського навчально-реабілітаційного центру № 2 Регіна Гусак повідомила, що її вихованці теж активно долучилися до акції і з великим натхненням виготовляють вироби у різних мистецьких техніках.

Кандидат педагогічних наук, доцент кафедри соціальної роботи ННІ права і соціальних технологій ЧНТУ, керівник студентської соціальної служби Тетяна Децюк підкреслила, що для студентів факультету соціальної роботи участь у даній акції є не просто проявом людяності, толерантності й доброти - це і можливість отримати практичний досвід організації та проведення благодійних проектів. Активісти студентської соціальної служби під час благодійної мистецької акції «Творчість дарує шанс» допомагатимуть збирати творчі роботи.

Контакти та адреси пунктів прийому творчих робіт:

Прес-служба Чернігівської міської ради
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Достатньо солі та піску ...
Наступна новина: Чернівці: Завідувача ...

КОМЕНТАРІ